Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

5/12 – 20:30

Wolf Mail (AUS)

  • blues rock

Přímo z úspěšného australského a evropské turné navštíví blues-rocková hvězda Wolf Mail po 6ti letech znovu Česko a Slovensko, aby zde předvedl své vášnivě nakažlivé blues, které je oblíbené nejen v Americe, ale také v Japonsku, Rusku a na Středním východě. Zároveň zde i oslaví vydání jeho nového koncertního alba „Oseana Auditorium“, které bylo natočeno v Norsku během jeho posledního skandinávského turné.

Wolf Mail je kanadský blues rockový kytarista a zpěvák, ovlivněný blues, jazzem, soulem a country. Narodil se v Montrealu v Kanadě, vyrůstal v jižní Francii a Kalifornii. Mail strávil v mládí mnoho let cestováním. Začal hrát na kytaru ve věku 10 let, nejvíce ho ovlivnili Elmore James a John Lee Hooker. Docházel na kytarové lekce k samotnému Davidu Goodmanovi a ve 14 letech vystoupil na své první štaci. Už v 17 letech odešel z domova na turné se svou vlastní kapelou.

Wolf Mail je tedy původem kanadská bluesrocková kapela, dnes působící v Austrálii, která je doplněna o prvky jazzu, soulu a coutry. Představila se na turné ve více jak 26 zemích. Dnes již mají ve své diskografii 9 uznávaných alb s mezinárodní distribucí.

Vstupné - 200 Kč stání v předprodeji / 250 Kč stání na místě / 300 Kč sezení

GoOut