Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

6/12 – 20:30

Underground Comedy Club – Stand-up show

  • LÁĎA KARDA, NIKOLA DŽOKIČ, TEREZA BONAVENTUROVÁ
  • DJ Kery

Náš stand-up znáte z Comedy Clubu, znáte nás z našeho pořadu na Stream.cz a teď jedeme za vámi! Podstrojíme vám pořádnou porci našeho humoru, co je občas jemný jak dětská prdýlka, jindy nabroušený jako břitva v Barber Shopu. Ultimátní dvouhodinová stand-up show plná humoru, který vás nenechá v klidu. Témata, o kterých se nemluví. Bude to zase stand-up vostrý, chvílemi sprostý a mládeži do 15-ti let nepřístupný.
LÁĎA KARDA – Herec, který přestal šňupat kokain, aby se mohl věnovat stand-upu. Pokud se diváci jeho vtipům nebudou smát, je rozhodnutý se ke kokainu vrátit. Do mikrofonu si vyřizuje účty s lidmi, kteří ho nasrali a on neměl odvahu jim to říct do očí, tak je zesměšňuje před publikem. Většinou se ale nasere sám na sebe…
NIKOLA DŽOKIČ – váš oblíbený Srb, nikdy kladivo. Barový myslitel, playboy v důchodu a notorický sběrač průserů. Jeho stand-upy jsou přesné a jemné jako dobře vychlazená rakije. Nebo rána nožem.
TEREZA BONAVENTUROVÁ – Něžná feministka, hysterická hospodyňka a silná závislá žena. Mezi její oblíbená témata patří televizní pečení a potratová politika aneb všechno, co jste nechtěli vědět o životě moderních žen a nikdy se nechtěli zeptat.

Vstupné - 280/330,-