Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

9/11 – 20:30

TICHÁ DOHODA – koncertní premiéra novinkového CD

  • od 23:00 DJ HAROSH

V pátek 6. října vyšlo nové, v pořadí 6. řadové, album Tiché dohody „Hlasitá revoluce“.

Album přináší 10 nových skladeb včetně úspěšného singlu Planeta opic/Zakázaný slova z letošního února.

Skupina udržuje svůj energický kytarový sound inspirovaný dřevním rockem 60.-70. let s výraznými refrény a aktuálními texty k zamyšlení.

Tichá dohoda zároveň zveřejnila nový klip ke skladbě „Oni už zapomněli“, která se vysmívá hloupým hudebním dramaturgiím komerčních rádií.

Scénář ke klipu vytvořil Dan Šustr a realizaci se postaralo studio FZG Klecany, které natáčelo pro TD již úspěšný klip ke skladbě Zakázaný slova. Vedle dokumentu „Hlasitá revoluce“ je to v pořadí již třetí videoklip albu a skupina plánuje natočit počátkem příštího roku ještě nejméně jeden.

V sobotu 7. října zahájí Tichá dohoda klubové turné k desce v kladenském klubu Auto Da Fé a bude pokračovat dále v Českých Budějovicích, Písku, Brně, Olomouci, Ostravě atd.

Tichá dohoda, která existuje již přes 30 let, vydala v průběhu své existence 5 řadových alb a mnoho singlů, speciálů, živých nahrávek a výběrů. Některé z jejích hitů z 90. let se staly „trvalkami“ v našich rádiích a hrají se dodnes (Cizí pohled, Tulák po hvězdách, Kotva a Kříž, Marioneta, Večírek osamělých srdcí).

 

Aktuální line up TD: Dan Šustr – kytary, zpěv, Zuzana Vintrová – zpěv, kytary, Michal „Sherry“ Šerák – basa a Pavel Attel – bicí.

Vstupné - 210 Kč / 250 Kč