Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

30/11 – 22:00

KONCERT ZRUŠEN / WAIT + TIBET + ŇUŇU

  • od 22:00 DJ HAROSH / 30 Kč

„citujeme vyjádření pořádající kapely“
Vážení příznivci WAIT, Tibet a Ňuňu,

Bohužel musíme zrušit dnešní vystoupení v klubu Metro Brno z důvodu dopolední hospitalizace jednoho z členů kapely WAIT s nepříjemnou infekční chorobou vyžadující karanténu.

Mrzí nás to především s ohedem na celkem dobrý zájem o tento koncert. Kdo nás zná důkladněji, ví, že abychom nemuseli rušit koncerty, vždy uděláme naprosté maximum, v minulosti jsme to mnohokrát předvedli, ale tentokrát to při nejlepší vůli „neurveme“.

Navíc se zdá, že tento termín je pro nás nějak prokletý, původně jsme zde měli vystoupit se skvělými The Paranoid (SK) v rámci plánovaného podzimního turné. Než se to stihlo rozjet, došlo k odchodu zpěváka Igora Belaje z the Paranoid a zároveň ke změně jejeich managementu a toto plánované turné s tím padlo.

Klubu Metro jsme tedy slíbili náhradní akci, dohodli se s fajn brněnskými kapelami Tibet a Ňuňu a zachovali tento termín.

Bohužel došlo u nás k nečekané hospitalizaci z důvodu příušnic, což je velmi nepříjemné a vyžaduje to mj. karanténu. 
Proto dnešní koncert velmi neradi rušíme, určitě v Brně najdeme náhradní termín zkraje roku 2018 a budeme se na vás moc těšit. 

Kapelám Tibet a Ňuňu moc děkujeme a omlouváme se za komplikace příznivcům, muzikantům i managementu klubu. Uděláme vše pro to, abychom Brno opět navštívili nejdéle na jaře 2018.

Díky za pochopení. 
Pavel Herynk – WAIT

Vstupenky se vrací v místě zakoupení.