Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

6/10 – 19:30

Sebastian + Pam Rabbit

  • pop
  • Od 23:00 DJ Jay2x

Jeden z nejúspěšnějších zpěváků své generace se proslavil megahitem Toulavá. Nyní kapela Sebastian v čele s frontmanem Sebastianem Navrátilem pracuje na nových písní, které chce svým fanouškům představit na třech koncertech v různých koutech České republiky.

Frontman Sebastian oslavil nedávno své třicetiny a jako dárek si nadělil nový singl o vnitřních nejistotách a vlivu okolí, který doplnil působivým mysteriózním videoklipem na motivy filmu Donnie Darko. Představuje se tak v úplně jiném světle, což dokazuje nejen vizuál, o jehož námět a režii se postarala dvojice Tomáš Falcon Vorel a Jan Strach, ale i styl hudby a zvuk, který je úplně jiný, než na jaký jsme byli u oblíbeného zpěváka zvyklí. „Nevylučuju, že se i další skladby ponesou v podobném duchu,“ slibuje Sebastian.

Jeho první hit Toulavá se stal nejstreamovanějším českým singlem roku 2015. Tentýž rok Sebastian vyhrál Slavíka a stal se Objevem roku na Óčku i v cenách rádia Evropa 2. Toulavá zatím na YouTube nasbírala už víc než 34 miliónů zhlédnutí a patří v tomhle ohledu k nejúspěšnějším českým klipům historie. Následovaly hity Záchranný bod, Až na to přijde a Hvězdy, další nominace na Slavíka a v roce 2017 se stal Zpěvákem roku podle posluchačů Evropy 2. Téhož roku byl také na Výročních cenách OSA oceněn jako Autor roku do třiceti let. Po operaci hlasivek se úspěšně vrátil na scénu a vydal své druhé studiové album Rub a Líc, jehož titulní stejnojmenná píseň patřila k nejhranějším v českých rádiích. Na internetu zažíval největší úspěch jeho společný track s Adamem Mišíkem Cizinka a posluchači Evropy 2 Sebastiana znovu zvolili jako Zpěváka roku. 

Pam Rabbit, vlastním jménem Pamela Narimanian, je zpěvačka, skladatelka a textařka arménského původu narozená a žijící v Česku. Studovala konzervatoř Jaroslava Ježka. V roce 2018 o sobě dala vědět jako vokalistka Mikolase Josefa, se kterým vystoupila na Eurovizi 2018 v Lisabonu. Bojů v národním kole Eurovize se zúčastnila i v letech 2019 a 2020 ale již sólově.

Vstupné - 300,-

Vstupenky