Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

9/10 – 20:30

Rolling Stones Revival Band Brno

  • retro rock
  • Od 23.00 Dj Messer

Hudební skupina ROLLING STONES REVIVAL BRNO nabízí vystoupení v klubech, na soukromých i firemních akcích, svatbách, narozeninách a večírcích. Pravidelně hraje na větších i menších festivalech. Vystupuje také v „unplugged“ podání nebo v sestavě obohacené o dechovou sekci (saxofon, trubka, trombon).

Jde o energickou, rockovou show s autentickým zvukem i představením ve stoneovských kostýmech.

Kapelu tvoří zpěvák Laďa Kruta v roli Micka Jaggera, kytarista Radim Zelina jako Keith Richards, baskytarista Richard Měřínský jako Bill Wyman, bubeník Karel Brožek jako Charlie Watts a kytarista Jan Růžička jako Ronnie Wood.

Během let se v kapele vystřídalo více hudebníků, aktuální sestava je ta, která upřednostňuje ryzí rock’n’roll!

Kapela byla založena v roce 1997 v Brně, jako pocta této největší legendární, dosud hrající kapele. Zakládajícími členy jsou spoluhráči z tehdejší kapely Grassův pytel. Skupina má za sebou výjezdy do Rakouska, Německa, Itálie, vystoupení v České Televizi, TV Prima, Nova a také spousty koncertů po klubech a na festivalech v tuzemsku.

Členové Rolling Stones revivalu mají rádi zvonivý kytarový zvuk, plzeňské pivo a Keitha Richardse, který na konto svého osobitého stylu hry na kytaru tvrdí : „to máte pět strun, dva prsty a jednu díru do prdele“ a tak dál – s písní na rtech, Telecasterem v ruce a s dírou v prdeli tahle kapela postrkuje tu stonesovskou rozhrkanou káru.

Vstupné - 180/200,- sezení 250,-

GoOut