Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

22/11 – 20:30

OČI + Svatá voda

  • DJ Cuba6

OČI – Autorská kapela s českými texty vznikla roku 2017 v Jihlavě. Za dobu svého působení odehrála desítky koncertů na Vysočině i mimo ní.
Svou tvorbou se kapela nejvíce blíží k hudebnímu stylu pop-folk.

OČI Vás osloví originálními, melodickými prvky piana a houslí. Významnou roli hrají i trojhlasy, které najdete ve většině písní. Na konci roku 2019 vydala své debutové album Víš Proč, letos i zpěvník se všemi autorskými písněmi. OČI se často vracejí i do hudebního studia, aktuálně proběhlo nahrávání 3 nových skladeb a připravuje se videoklip.

V průběhu fungování kapely se formovala i současná sestava. Frontman Mirek Paleček (XIII. století, Major Major, Arciskačány) je autorem většiny melodií a hudebního základu OČÍ. Kateřina Kameníková – piano (XIII. století) vytváří základ hudebních aranží a v nejnovějších písních zastává i roli textařky. Jan Molák (III. třetina, cimbálová muzika Tekuté noty) zdobí písně nejen hrou na housle, ale zároveň vytváří druhé a třetí hlasy. Milan Polreich (Vacuum Ball, Uni band) udržuje kapelu v tempu, udává OČÍm rytmus a současně spolupracuje na tvorbě dvoj a trojhlasů. Pavel Gloza (Acoustic band Liguére) doplňuje rytmický základ netradičními basovými linkami čímž dotváří celkovou atmosféru. Míla Sládek (Řemen, Elixír, Komunál) je kytaristou a hlavním producentem OČÍ. V jeho studiu na Seči (Nahrávací studio Benas) vznikly všechny nahrávky kapel

K příležitosti vydání nového videoklipu se chystá kapela oslavovat společně s kapelou Svatá voda. Jsou to 2 ze 3 členů legendární Rock & Rollové hudební skupiny Holy water z Amsterdamu. Rozhodně stojí za to je vidět!
Na tento nezapomenutelný večer jsme pozvali i pár hostů, jejich jména postupně doplníme. Tito hosté nejen pokřtí videoklip, ale také si zahrají společně s námi naše písně.

Vstupné - 180,-