Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

7/10 – 20:30

Klubová noc Batch: Ciao Lucifer (NL) + November 2nd

  • rock, alternative rock
  • DJ Sunny

November 2nd s charismatickou zpívající kytaristkou Alexandrou Langošovou vydá letos čtvrté album. Kapela je oceňovaná za atraktivní rockové skladby, které skupině vynesly nominaci na Anděla, vítězství v Žebříku časopisu iReport nebo nabídku společných koncertů s Davidem Gahanem, Suzanne Vega, Skunk Anansie či Spin Doctors.
Jejich singl Island zařadil aktuálně hudební časopis Headliner mezi nejlepší české skladby roku 2022.

Po deseti letech experimentování natočilo indie-popové duo Ciao Lucifer své debutové album Are We Even Growing Up v malé francouzské vesnici na dovolené. V určitém okamžiku během nahrávání to přesně kliklo: jejich roky experimentování skončily. Byl čas představit se světu. Po nadšených recenzích v tisku absolvovali turné po Evropě a Indonésii, než se vrátili domů do Amsterdamu, aby během pandemie pracovali na svém následném albu.
V každé recenzi se vždy vrací jedno slovo – energie. Drsná poctivost jejich kompaktní duo-sestavy kytary a bicích vytváří dokonalý zvuk pro neodolatelné groovy. Indie-pop na hraně, jako by Vampire Weekend převzalipíseň Beatles na svatbě The Kills.