Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

5/04 – 20:00

Jamaron + Pořád stejně

  • od 22:30 DJ Schafff

Jamaron na svém prvním klubovém koncertu v moravské metropoli.
Host koncertu bude nově vznikající kapela POŘÁD STEJNĚ, která taktéž odehraje první koncert v Brně.

Sourozenci Jakub, Marie a Ondřej Dostálovi jsou zakládajícími členy kapely, proto tedy JaMarOn (čti „Džamaron“). Hudba založená na českých textech a zabalená do moderního zvuku rock & pop s troškou folku. Není však výjimkou, že se kapela pouští i do zpracování tvrdších stylů.
JaMarOn jsou už od dětství propojení hudbou a svázáni společným cílem sdělovat hudbou pocity, názory a bavit lidi kolem sebe. Sourozenecké trio doplňují bubeník Libor Zíka a baskytarista Filip Karlík.

Kapela vznikla kolem roku 2011, kdy sourozenci Dostálovi začali spontánně tvořit písničky.  Začátky nadšené kapely nebyly lehké, prakticky všechno si kapela musela zařídit sama, ať už se jednalo o poctivě vydřené peníze na první nástroje nebo nutnost si videoklipy zrežírovat na vlastní pěst, což se promítlo i do současné tvorby. Jakmile se podařilo pár prvních písní dotáhnout do konce, zbývalo už jen najít baskytaristu a bubeníka. (nyní Libor Zíka a Filip Karlík). První koncert se datuje k 22. 11. 2013, což je zároveň oficiální den vzniku kapely.

Za 5 let svého fungování má kapela odehráno přes 140 koncertů. Vydala DEMOnstrativní CD
„V Obraze“ a studiovou desku „Nahá“, na kterou se díky fanouškům podařilo kapele vybrat 100 000,- Kč. V současnosti pracuje Jamaron na nové studiové desce. Drobnou zajímavostí je, že všichni tři sourozenci jsou mimo současnou tvorbu odkojeni na lidové muzice. Jakub a Marie jsou dokonce juniorští mistři republiky ve hře na chodské dudy.

Pořád stejně

Ultimátní premiéra nové brněnské kapely! 

Libor Balušík – sólová kytara
David Vozdecký – basová kytara
Marek Kšica – bicí

Vstupné - 150 Kč