Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

8/10 – 20:30

Jamaron + Kateřina Marie Tichá – zrušeno

  • od 23:00 DJ Harosh

Jamaron:
Sourozenci Jakub, Marie a Ondřej Dostálovi jsou zakládajícími členy kapely, proto tedy JaMarOn (čti „Džamaron“). Hudba založená na českých textech a zabalená do moderního zvuku rock & pop s troškou folku. Není však výjimkou, že se kapela pouští i do zpracování tvrdších stylů.
JaMarOn jsou už od dětství propojení hudbou a svázáni společným cílem sdělovat hudbou pocity, názory a bavit lidi kolem sebe. Sourozenecké trio doplňují bubeník Václav Hejda a baskytarista Filip Karlík.

Kateřina Marie Tichá:
Mladá zpěvačka, textařka a skladatelka Kateřina Marie Tichá, která se svým výrazným popovým přesahem a osobitými autorskými texty dává vzpomenout na tradici českého písničkářství a šansonu, se chystá na dvojturné s kapelou Jamaron. Se sourozenci Jakubem, Marií a Ondřejem Dostálovými jsou skvělým spojením českých textů zabalených do moderního zvuku rocku & popu a folku. Na březnové a dubnové koncerty se fanoušci můžou těšit na několika místech republiky. Kateřinu Marii je v poslední době dost slyšet – co totiž určitě není, tak tichá. Má za sebou několik úspěšných singlů vlastní tvorby, koncerty se zpěvákem Davidem Stypkou a turné po boku kapely Jelen. To zakončili vyprodaným prosincovým koncertem v pražském Lucerna Music Baru.

afterparty
RETRO METRO

Dj Harosh

★ Všechny DÁMY, ŽENY, DÍVKY A SLEČNY mají vstup od 22.00 ZDARMA!!!

Vstupné - 185 Kč / od 22.00 30 Kč