Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

27/02 – 20:30

Band Pong vol. 6 / Feel the Void vs. Touchwood

  • soutěž kapel
  • od 23:00 DJ Messer

Poslední večer prvního kola! Máte tedy úplně poslední možnost ovlivnit složení semifinalistů…tentokrát se proti sobě postaví kapely Feel The Void a Touchwood.

Feel the Void

Před téměř šesti lety se sešlo několik muzikantů ze Slovenska v Brně a založili kapelu 🙂 Oscilují na pomezí několika žánrů jako rock, funky, alternativa ale i trocha toho metalu a rozhodně se nebojí experimentovat. Přesto je jejich osobitý styl v písničkách, jak sami tvrdí, „hovadsky konzistentní“…takže se těšme!!

Touchwood

Zajímavá a hodně pohodová partička, kterou muzika, koncerty, ale i veškeré srandy kolem hodně baví. Aktuální podoba je tak trochu reinkarnací, kdy se kapela po delší době opět probudila k životu a začala se aktivně posazovat na podia úplně všude, kde to jde. Vedle klasickýho rocku v jejich muzice můžete slyšet prvky funky a ska.

Nová celoroční soutěž kapel, kde vítěze vybíráte vy sami! 

Celkem 12 kapel se v tříkolové soutěži utká o stupně vítězů. 1. kolo proběhne v 6 večerech z nichž vzejde 6 semifinalistů. Ti budou pokračovat v boji ve 3 semifinálových večerech. Nejlepší tři se pak setkají na pódiu v červnovém finále. O vítězích rozhodujete právě vy, návštěvníci soutěžních večerů, pomocí trsátek, které dostanete u vstupu výměnou za vstupné. 

Vstupte do rockové arény, kde proti sobě vždy stojí dvě kapely plně připravené do boje o svoji budoucnost. Všichni tři finalisté budou náležitě odměněni. Soutěží se na příklad o hodnotné ceny z portfolia Kytary.cz, celodenní nahrávání ve studiu, honorovaný koncert nebo třeba balíček PR služeb (rozhovory v televizi, rádiích…)

Moderuje talentovaná brněnská herečka, zpěvačka a známá perzóna Lucie Ingrová

Ceny do soutěže věnovali: Nahravadlo.cz, Kytary.cz, umělecká agentura BUJOART a Metro Music Bar

Vstupné - 60 Kč