Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

5/06 – 20:00

BAND PONG Grand finale

  • soutěž kapel
  • od 23:00 DJ Cuba6
Grand finále celoroční soutěže!
 
O vítězích rozhodujete právě vy, návštěvníci soutěžních večerů, pomocí trsátek, které dostanete u vstupu výměnou za vstupné.Karty však tentokrát může zamotat odborná porota…
 
Vstupte do rockové arény, kde proti sobě vždy stojí dvě kapely plně připravené do boje o svoji budoucnost.
 
Moderuje talentovaná brněnská herečka, zpěvačka a známá perzóna Lucie Ingrová
 
Finalisty jsou:
 
KULEŽÁK
 
Brňáci, kteří se nebojí říct, že jsou vtipní, nádherní a skromní a extrémně talentovaní 😀 Jsou punk i rock. Chuť jim rozhodně neschází. Přijďte se tedy přesvědčit sami o jejich výroku…
 
 
 
DISONANT
 
Naprosto čerstvá krev na hard/alternative-rockové půdě, přičemž se inspirují mnoha umělci(Led Zeppelin, Slash, Muse, nebo i Lucie). Snaží se dělat muziku zajímavou, takže žádný tři akordy pořád dokola, ale přitom v rámci možností všeobecně přijatelnou a česky zpívanou.
 
 
V porotě zasednou: Honza Křížek (zpěvák a kytarista Blue Effect), Miloš Hořínek (Kytary.cz), Ivo „Zub“ Zoubek (trumpetista, ukulelista, booking agent), Lucie Netušilová Karafiátová (booking manager, pořadatelka soutěže), (Metro Music Bar).
 
Zvláštní hlas v hodnotě 10 trsátek (= bodů) tentokrát udělí i barmanský tým Metro Music Baru, který měl možnost slyšet všechny soutěžící. 
 
Ceny do soutěže věnovali Kytary.cz, Metro Music Bar a produkční agentura BUJOART.

Vstupné - 100 Kč