Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

17/01 – 20:30

Band Pong – ZRUŠENO (přesunuto na 27.2.)

  • soutěž kapel
  • od 23:00 DJ Lais

Dnešní česko-slovenské utkání BAND PONG se bohužel neuskuteční! Jedna z dvou kapel bohužel nemůže přijet z velmi vážných osobních důvodů. Duel však přeložíme na jiný termín, který co nejdříve zveřejníme!

J!Scream vs. Feel the Void

Nová celoroční soutěž kapel, kde vítěze vybíráte vy sami! 

Celkem 12 kapel se v tříkolové soutěži utká o stupně vítězů. 1. kolo proběhne v 6 večerech z nichž vzejde 6 semifinalistů. Ti budou pokračovat v boji ve 3 semifinálových večerech. Nejlepší tři se pak setkají na pódiu v červnovém finále. O vítězích rozhodujete právě vy, návštěvníci soutěžních večerů, pomocí trsátek, které dostanete u vstupu výměnou za vstupné. 

Vstupte do rockové arény, kde proti sobě vždy stojí dvě kapely plně připravené do boje o svoji budoucnost. Všichni tři finalisté budou náležitě odměněni. Soutěží se na příklad o hodnotné ceny z portfolia Kytary.cz, celodenní nahrávání ve studiu, honorovaný koncert nebo třeba balíček PR služeb (rozhovory v televizi, rádiích…)

Moderuje talentovaná brněnská herečka, zpěvačka a známá perzóna Lucie Ingrová

1. KOLO – VEČER ČTVRTÝ

J!Scream

Multivokální indie rock-popová kapela z Prahy čerpající inspiraci z našich oblíbenců The Hives nebo třeba The Submways…Frčí jeden koncert za druhým a jejich zvláštním poznávacím znamením je, že zpívá každý člen kapely. A to se jen tak nevidí 🙂 

Feel the Void

Před téměř šesti lety se sešlo několik muzikantů ze Slovenska v Brně a založili kapelu 🙂 Oscilují na pomezí několika žánrů jako rock, funky, alternativa ale i trocha toho metalu a rozhodně se nebojí experimentovat. Přesto je jejich osobitý styl v písničkách, jak sami tvrdí, „hovadsky konzistentní“…takže se těšme!!

Ceny do soutěže věnovali: Nahrávadlo, Kytary.cz, umělecká agentura BUJOART  a Metro Music Bar

Vstupné - 60 Kč