Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

29/11 – 20:30

BAND PONG Reservoar Dogz vs. Got Some

  • soutěž kapel
  • od 23:00 DJ LAIS

Nová celoroční soutěž kapel, kde vítěze vybíráte vy sami! 

Celkem 12 kapel se v tříkolové soutěži utká o stupně vítězů. 1. kolo proběhne v 6 večerech z nichž vzejde 6 semifinalistů. Ti budou pokračovat v boji ve 3 semifinálových večerech. Nejlepší tři se pak setkají na pódiu v červnovém finále. O vítězích rozhodujete právě vy, návštěvníci soutěžních večerů, pomocí trsátek, které dostanete u vstupu výměnou za vstupné. 

Vstupte do rockové arény, kde proti sobě vždy stojí dvě kapely plně připravené do boje o svoji budoucnost. Všichni tři finalisté budou náležitě odměněni. Soutěží se na příklad o hodnotné ceny z portfolia Kytary.cz, celodenní produkce vysoce kvalitní demonahrávky ze studia nebo přímo ze zkušebny, honorovaný koncert nebo třeba balíček PR služeb (rozhovory v televizi, rádiích…)

Moderuje talentovaná brněnská herečka, zpěvačka a známá perzóna Lucie Ingrová

1. KOLO – VEČER DRUHÝ

Reservoar Dogz

Tahle brněnská partička už je tu od roku 2013. Vydala se cestou svých velkých idolů jako AC/DC nebo Airbourne, avšak tvoří svou vlastní autorskou hudbu, která v sobě nese i další prvky. Ještě tentýž rok zaznamenává úspěch v soutěži Skutečná Liga Junior 2013 a v příštím roce koncertuje na festivalech jako JamRock, Basinfirefest, nebo Přeštěnice, což jim mnohé přineslo. Ke konci roku 2014 vychází naše debutové album Time, Person, Years. Toto album se setkalo s vřelým přijetím u fandů, což bylo pro tyhle borce silně motivující. Vloni nastaly změny – přišli dva noví členové za basu a bicí, neboť ti staří chtěli pokračovat trochu jiným žánrem. Nutno podotknout, že všichni současní a nesoučasní členové jsou velkými přáteli :)). Nyní kapela maká na natáčení druhého alba s názvem Hardride, které bude vlajkovou lodí do sezóny 2018 🙂 

 

Got Some

Co si v rámci Got some představit pod pojmem alternativní rock? Svižná muzika trošku švihlá popem, heavy-metalem, funky se špetkou toho Stravinského a s texty o panelácích a jedení prachu. Hlavně ty paneláky ale.

Ceny do soutěže věnovali: Nahrávadlo, Kytary.cz, umělecká agentura BUJOART  a Metro Music Bar

VÝZVA KAPELÁM!!!!

Máš kapelu? Máš ambice? Chceš být nejlepší? Přihlas svoji kapelu do nové soutěže. Každý měsíc v Metro Music Baru v Brně. Velké finále v červnu. Vyhraj celodenní nahrávání ve studiu nebo další zajímavé ceny pro svůj band. O účast v soutěži se mohou ucházet pouze kapely s vlastní tvorbou za to ovšem v jakémkoliv jazyce (česky, anglicky nebo klidně rusky či svahilsky…jak je kapele vlastní 😀 ) Pro 1. kolo si musí kapela připravit program na celkem 50 minut. Hlásit se do soutěže můžete na e-mailu: lucie.karafiatova@gmail.com

Vstupné - 60 Kč