Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

30/01 – 20:00

ZRUŠENO – Přesouváme na jaro – Band Pong – 1. kolo vol. 4

  • soutěž kapel
  • od 23:00 DJ Lais

Přesouváme termín Band Pongu!
Je to velice nemilé a omlouváme se všem, kteři se dnes těšili! Bohužel jedna z dnešních kapel přišla o bubeníka 😭😭😭 Dnešní Band Pong tedy přesouváme na jaro. Dáme vědět co nejdřív nové datum.

Celoroční soutěž kapel, kde vítěze vybíráte vy sami! 

Celkem 12 kapel se v tříkolové soutěži utká o stupně vítězů. 1. kolo proběhne v 6 večerech z nichž vzejde 6 semifinalistů. Ti budou pokračovat v boji ve 3 semifinálových večerech. Nejlepší tři se pak setkají na pódiu v červnovém finále. O vítězích rozhodujete právě vy, návštěvníci soutěžních večerů, pomocí trsátek, které dostanete u vstupu výměnou za vstupné. 

Vstupte do rockové arény, kde proti sobě vždy stojí dvě kapely plně připravené do boje o svoji budoucnost. 

Moderuje talentovaná brněnská herečka, zpěvačka a známá perzóna Lucie Ingrová

Tentokrát se proti sobě postaví: 

KŘUPKY

Skupina Křupky je Československá kapela založená v roce 2017 s vizí hrát studentské fanky. Za úkol si dala řešit a vyřešit důležité otázky dnešního světa – například proč mají venkovští bojs tak moc rádi devadesátkové bavoráky, proč dívkám vadí metalová trička.

Lukáš Čech – bicí
Filip Chuchma – basa
Pavel Ovesný – zpěv, kytara
Martin Pochyla – klávesy, synth, vokodér

TIMUR

Brněnská rocková kapela (pop rock – big beat, jak kdo chce), hraje průzračný rock který je tady už od sedmdesátých let. Kapela má to štěstí, že jejich autorský potenciál je dostatečný a tak zpívají česky vlastní písně a za cíl si vytyčili: „Hrajeme tak aby to šlapalo a nebyla to nuda.“ Je to mladá kapela která se  poprvé sešla začátkem roku 2018.

POZOR!!! VÝZVA!!!
Máš kapelu? Máš ambice? Chceš být nejlepší? Přihlas svoji kapelu do nové soutěže. Každý měsíc v Metro Music Baru v Brně. Velké finále v červnu. Vyhraj celodenní nahrávání ve studiu nebo další zajímavé ceny pro svůj band. Hlásit k účasti se můžete na e-mailu: lucie.karafiatova@gmail.com

Vstupné - 60 Kč