Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

17/01 – 20:00

Band Pong – 1. kolo vol. 3

  • soutěž kapel
  • od 23:00 DJ Harosh

Celoroční soutěž kapel, kde vítěze vybíráte vy sami! 

Celkem 12 kapel se v tříkolové soutěži utká o stupně vítězů. 1. kolo proběhne v 6 večerech z nichž vzejde 6 semifinalistů. Ti budou pokračovat v boji ve 3 semifinálových večerech. Nejlepší tři se pak setkají na pódiu v červnovém finále. O vítězích rozhodujete právě vy, návštěvníci soutěžních večerů, pomocí trsátek, které dostanete u vstupu výměnou za vstupné. 

Vstupte do rockové arény, kde proti sobě vždy stojí dvě kapely plně připravené do boje o svoji budoucnost. 

Moderuje talentovaná brněnská herečka, zpěvačka a známá perzóna Lucie Ingrová

Tentokrát se proti sobě postaví: 

DISØNANT

Naprosto čerstvá krev na hard/alternative-rockové půdě, přičemž se inspirují mnoha umělci(Led Zeppelin, Slash, Muse, nebo i Lucie). Snaží se dělat muziku zajímavou, takže žádný tři akordy pořád dokola, ale přitom v rámci možností všeobecně přijatelnou a česky zpívanou. 
Ondřej Kejval (kytara, zpěv )
Martin Grünwald (bicí)
Josef Sedlák (baskytara,vokály)
Vojtěch Pavlík(kytara,synth)

ZYLWAR

Tahle rocková parta se dala dohromady v roce 2004. Bližší specifikace stylu: kytarový crossover, české texty o radostech i strastech člověčí expedice na téhle planetě, o snech i kruté realitě. Klade důraz na emotivnost a energičnost při živých vystoupeních.
Vlaďka (zpěv) 
Wobrecz (kytara, zpěv) 
Pavlos (kytara, zpěv) 
Majkl (baskytara) 
Kuba (bicí)

POZOR!!! VÝZVA!!!
Máš kapelu? Máš ambice? Chceš být nejlepší? Přihlas svoji kapelu do nové soutěže. Každý měsíc v Metro Music Baru v Brně. Velké finále v červnu. Vyhraj celodenní nahrávání ve studiu nebo další zajímavé ceny pro svůj band. Hlásit k účasti se můžete na e-mailu: lucie.karafiatova@gmail.com

Vstupné - 60 Kč