Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

21/11 – 20:00

Band Pong Band Pong – 1. kolo vol. 2

  • soutěž kapel
  • od 23:00 DJ Lais

Celoroční soutěž kapel, kde vítěze vybíráte vy sami! 

Celkem 12 kapel se v tříkolové soutěži utká o stupně vítězů. 1. kolo proběhne v 6 večerech z nichž vzejde 6 semifinalistů. Ti budou pokračovat v boji ve 3 semifinálových večerech. Nejlepší tři se pak setkají na pódiu v červnovém finále. O vítězích rozhodujete právě vy, návštěvníci soutěžních večerů, pomocí trsátek, které dostanete u vstupu výměnou za vstupné. 

Vstupte do rockové arény, kde proti sobě vždy stojí dvě kapely plně připravené do boje o svoji budoucnost. 

Moderuje talentovaná brněnská herečka, zpěvačka a známá perzóna Lucie Ingrová

Tentokrát se proti sobě postaví: 

MAYHAM & EGGS

Moderní rock čerpající sílu z lásky k odkazu blues a rockových kapel 20. století. Kapela má výrazný southern-rockový sound, některé skladby mají díky netradičním harmoniím až psychedelický nádech. Melodická kytarová sóla, nápadité a experimentální riffy, skladby s vývojem, texty s temnou, úzkostnou atmosférou a energická živá vystoupení  – to jsou Mayham & Eggs.
Vlivy: The Rolling Stones, The Velvet Underground,  Led Zeppelin, Jack White, Nick Cave, Joy Division, Iggy Pop, Jethro Tull, Pink Floyd, Muddy Waters a další.
 
 
MIGRÉNA
 
Grunge-rock sestava, která existuje již nějaký ten pátek. Leadeři boskovické scény, kteří vloni vydali první album s názvem Stromy, domy a sny. Tradiční sestava bicí, basa, kytara, zpěv nemusí znamenat, že hrají tradičně. Budou to oni, kteří posunou svůj sen dopředu skrze Band Pong? 
 
 
 
POZOR!!! VÝZVA!!!
Máš kapelu? Máš ambice? Chceš být nejlepší? Přihlas svoji kapelu do nové soutěže. Každý měsíc v Metro Music Baru v Brně. Velké finále v červnu. Vyhraj celodenní nahrávání ve studiu nebo další zajímavé ceny pro svůj band. Hlásit k účasti se můžete na e-mailu: lucie.karafiatova@gmail.com

Vstupné - 60 Kč