Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

31/01 – 20:30

Band Pong Vol. 4 / Majvely vs. Rocket Bunny

  • soutěž kapel
  • od 23:00 DJ Lais

Majvely vs. Rocket Bunny

Nová celoroční soutěž kapel, kde vítěze vybíráte vy sami! 

Celkem 12 kapel se v tříkolové soutěži utká o stupně vítězů. 1. kolo proběhne v 6 večerech z nichž vzejde 6 semifinalistů. Ti budou pokračovat v boji ve 3 semifinálových večerech. Nejlepší tři se pak setkají na pódiu v červnovém finále. O vítězích rozhodujete právě vy, návštěvníci soutěžních večerů, pomocí trsátek, které dostanete u vstupu výměnou za vstupné. 

Vstupte do rockové arény, kde proti sobě vždy stojí dvě kapely plně připravené do boje o svoji budoucnost. Všichni tři finalisté budou náležitě odměněni. Soutěží se na příklad o hodnotné ceny z portfolia Kytary.cz, celodenní nahrávání ve studiu, honorovaný koncert nebo třeba balíček PR služeb (rozhovory v televizi, rádiích…)

Moderuje talentovaná brněnská herečka, zpěvačka a známá perzóna Lucie Ingrová

1. KOLO – VEČER ČTVRTÝ

Majvely

Kapela Majvely je brněnský projekt, který sází na české texty, chytlavé melodie a rockové rytmy. Pětičlená formace má za sebou první rok vystupování, první demáče a svou první hudební soutěž, kde v květnu 2017 skončila na třetím místě. Kapela momentálně koncertuje, sbírá zkušenosti a baví se hudbou. Před koncem roku lehce zamíchali se svým složením. Zamíchá taky trochu s vámi? 🙂 Pozor! Je to první kapela prvního ročníku Band Pongu, která má mezi členy taky jednu členku 😀

Rocket Bunny

Mladá kapela z Brna. Jejich srdce patří punku-rocku, ke kterému přistupují s patřičnou energií, a touhou zaujmout posluchače a následně je nekonečně intenzivně roztančit.

Ceny do soutěže věnovali: Nahrávadlo, Kytary.cz, umělecká agentura BUJOART  a Metro Music Bar

 

Vstupné - 60 Kč