Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

17/04 – 20:30

Band Pong – 2. semifinálový večer: Strideo + Feel the void

  • od 23:00 DJ Messer

DRUHÝ SEMIFINÁLOVÝ VEČER!

Od startu sezóny v září loňského roku jsme se už protloukli 6 večery prvního kola a z 12 zúčastněných kapel vybrali 6 semifinalistů. Teď už ale půjde do tuhého. Kromě vás, fanoušků, přátel, návštěvníků koncertů, budou svůj hlas dávat i porotci. 

SOUTĚŽÍCÍ

STRIDEO
Dravá kapela, jejíž hudební styl je především rock, ale najdete v něm i prvky popu, punku či metalu. Že jsou soutěživí potvrzuje účast v mnohých soutěžích i v minulosti, ze kterých si většinou odváží vítězný post. Na Band Pongu byli jedni z prvních soutěžících a účast jejich fanoušků na koncertě byla velice překvapivá. Jak si povedou v semifinále?

FEEL THE VOID
Před téměř šesti lety se sešlo několik muzikantů ze Slovenska v Brně a založili kapelu 🙂 Oscilují na pomezí několika žánrů jako rock, funky, alternativa ale i trocha toho metalu a rozhodně se nebojí experimentovat. Přesto je jejich osobitý styl v písničkách, jak sami tvrdí, „hovadsky konzistentní“. Budou právě tohle další finalisti?

Vstupte do rockové arény, kde proti sobě vždy stojí dvě kapely plně připravené do boje o svoji budoucnost. Všichni tři finalisté budou náležitě odměněni. Soutěží se na příklad o hodnotné ceny z portfolia Kytary.cz, celodenní nahrávání ve studiu, honorovaný koncert nebo třeba balíček PR služeb (rozhovory v televizi, rádiích…)

Moderuje talentovaná brněnská herečka, zpěvačka a známá perzóna Lucie Ingrová

POROTA SEMIFINÁLE: 

– Pavel Koudelka – legendární bubeník kapel Dunaj, Mňága a Žďorp, Čankišou a mnoha dalších, leader projektu Slet bubeníků, celoživotní propagátor bubenického umění a jeden z ikon alternativní scény
– Ivo „Zub“ Zoubek – kapelový booking agent, hráč na všemožné kytarové nástroje, leader Ukulele Troublemakers
– Lucie Netušilová – zakladatelka soutěže, produkční agentury BUJOART a týmu Metro Music Baru, zpěvačka

Ceny do soutěže věnovali: Nahravadlo.cz, Kytary.cz, umělecká agentura BUJOART a Metro Music Bar

Vstupné - 80 Kč