Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

31/05 – 20:30

Band Pong – GRAND FINÁLE!

  • od 23:00 DJ HAROSH

GRAND FINÁLE!

Od startu sezóny v září loňského roku jsme se už protloukli 6 večery prvního kola a z 12 zúčastněných kapel vybrali 6 semifinalistů, ze kterých v průběhu dalších tří semifinálových kol vzešli 3 finalisté. Ti se nyní utkají ve velmi těžkém souboji o první místo. Ale o vítěze bude skvěle postaráno! Kromě hodnotných cen je totiž čeká pomoc s našlápnutí jejich hvězdné kariéry – stanou se kapelové „stáje“ jedné z nejprestižnějších brněnských agentur. 

Kromě vás, fanoušků, přátel, návštěvníků koncertů, budou svůj hlas dávat i porotci. 

KDO JSOU FINALISTÉ?

Got Some

Co si v rámci Got some představit pod pojmem alternativní rock? Svižná muzika trošku švihlá popem, heavy-metalem, funky se špetkou toho Stravinského a s texty o panelácích a jedení prachu. Hlavně ty paneláky ale.

Feel the Void

Před téměř šesti lety se sešlo několik muzikantů ze Slovenska v Brně a založili kapelu 🙂 Oscilují na pomezí několika žánrů jako rock, funky, alternativa ale i trocha toho metalu a rozhodně se nebojí experimentovat. Přesto je jejich osobitý styl v písničkách, jak sami tvrdí, „hovadsky konzistentní“. 

Kuležák

Brňáci, kteří se nebojí říct, že jsou vtipní, nádherní a skromní 😀 Jsou punk i rock. Chuť jim rozhodně neschází. 

POROTA GRAND FINALE

– Ondřej „Blažmen“ Blaho – oblíbený moderátor (ČT Dobré ráno, Kiss Hády (dříve), Hit radio) exhibicionista a hlavně fenomenální společník, který toho slyšel v životě tolik, co jiní nestihnou ani za životy dva 🙂
– Martin Kudlička – moderátor radia Beat, basák, zpěvák (např. kapely Lidopop) a také skladatel, vyhledávaný zejména pro hymny brněnských sportovních klubů (Kometa či Zbrojovka – na zápase jeho hudbu vždycky uslyšíte), autor hitu Města nad řekou (Vojtěch Dyk & B-Side Band)
– Jan Folteen – DJská stálice brněnské klubové scény, dlouholetý moderátor radia Kiss Hády, kde sestavoval a moderoval Kissparádu, aktuálně moderuje na Hit radiu
– Miloš Hořínek – nejvíc nejlepší manažer z Kytary.cz, stálý podporovatel dobré muziky a mladých talentů
– Ivo „Zub“ Zoubek – kapelový booking agent, hráč na všemožné kytarové nástroje, leader Ukulele Troublemakers
– Lucie Netušilová – zakladatelka soutěže, produkční agentury BUJOART a týmu Metro Music Baru, zpěvačka

Moderuje talentovaná brněnská herečka, zpěvačka a známá perzóna Lucie Ingrová

Ceny do soutěže věnovali: Nahravadlo.cz, Kytary.cz, umělecká agentura BUJOART a Metro Music Bar

Vstupné - 100 Kč