Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

20/02 – 20:30

Band Pong vol. 5 / HMYZZ vs. Kuležák

  • soutěž kapel
  • od 23:00 DJ Messer

V pátém večeru 1. kola se proti sobě utkají kapely HMYZZ a Kuležák

Nová celoroční soutěž kapel, kde vítěze vybíráte vy sami! 

Celkem 12 kapel se v tříkolové soutěži utká o stupně vítězů. 1. kolo proběhne v 6 večerech z nichž vzejde 6 semifinalistů. Ti budou pokračovat v boji ve 3 semifinálových večerech. Nejlepší tři se pak setkají na pódiu v červnovém finále. O vítězích rozhodujete právě vy, návštěvníci soutěžních večerů, pomocí trsátek, které dostanete u vstupu výměnou za vstupné. 

Vstupte do rockové arény, kde proti sobě vždy stojí dvě kapely plně připravené do boje o svoji budoucnost. Všichni tři finalisté budou náležitě odměněni. Soutěží se na příklad o hodnotné ceny z portfolia Kytary.cz, celodenní nahrávání ve studiu, honorovaný koncert nebo třeba balíček PR služeb (rozhovory v televizi, rádiích…)

Moderuje talentovaná brněnská herečka, zpěvačka a známá perzóna Lucie Ingrová

HMYZZ

Brněnská kapela, která se snaží najít nový přístup k české alternativní hudbě, mezi jim blízké žánry patří psychadelic a stoner rock. Po roce hraní koncertů kapela nahrála album, a teď se chystá na jeho vydání. 

Kuležák

Brňáci, kteří se nebojí říct, že jsou vtipní, nádherní a skromní 😀 Jsou punk i rock. Chuť jim rozhodně neschází. Přijďte se tedy přesvědčit sami o jejich výroku…

Ceny do soutěže věnovali: Nahravadlo.cz, Kytary.cz, umělecká agentura BUJOART  a Metro Music Bar

 

Vstupné - 60 Kč