Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

26/09 – 20:00

Band Pong – 1. kolo vol. 1: WRAK vs. KOSMONOPOL

  • soutěž kapel
  • od 23:00 DJ Lais

Celoroční soutěž kapel, kde vítěze vybíráte vy sami! 

Celkem 12 kapel se v tříkolové soutěži utká o stupně vítězů. 1. kolo proběhne v 6 večerech z nichž vzejde 6 semifinalistů. Ti budou pokračovat v boji ve 3 semifinálových večerech. Nejlepší tři se pak setkají na pódiu v červnovém finále. O vítězích rozhodujete právě vy, návštěvníci soutěžních večerů, pomocí trsátek, které dostanete u vstupu výměnou za vstupné. 

Vstupte do rockové arény, kde proti sobě vždy stojí dvě kapely plně připravené do boje o svoji budoucnost. 

Moderuje talentovaná brněnská herečka, zpěvačka a známá perzóna Lucie Ingrová

Soutěžící prvního soutěžního večera tohoto ročníku jsou:

WRAK

Hudební skupina složená z lidí se společnou vášní k hudbě. Jejich cíl je jednoduchý, dělat hudbu co je hudbou a muziku, která je pro lidi. Snaží se balancovat na hraně mainstreemu a určitého artu. Nechtějí jít za každou cenu všem na ruku, ale chtějí dělat hlavně to, co je baví a samozřejmě doufají (a my s nimi), že bude bavit i Vás.

Lucie Fildánová – zpěv
Michael Toman – Kytara
Michal Dražil – Kytara
Zdeněk Jarolím – Baskytara
Michal Grepl – Bicí

KOSMONOPOL

Kosmonopol [Kɒɱɒɴɒɸɒʟ] (monopol na vesmír) je česká, čtyřčlenná modern rocková kapela založená baskytaristou a zpěvákem Jakubem Jé.

4-členná modern rocková kapela vystupující živě od r. 2018.

Ve své tvorbě dává důraz na poetické a metaforické texty odrážející zkušenosti života romantiků a snílků, stejně jako na melodické linky. Při živých vystoupeních se snaží především předat energii z písní a navodit atmosféru sureeality.

V říjnu 2018 se chystá kapela do studia, aby nahrála a vydala další 3-písňové EP, kterým chce otevřít novou hudební kapitolu.
Jakub J. – Baskytara, zpěv, vokály 
Radek Ž. – Kytara 
David M. – Bicí, vokály 
Frank S. – Klávesy, syntetizátor, samply, vokály
 
POZOR!!! VÝZVA!!!
Máš kapelu? Máš ambice? Chceš být nejlepší? Přihlas svoji kapelu do nové soutěže. Každý měsíc v Metro Music Baru v Brně. Velké finále v červnu. Vyhraj celodenní nahrávání ve studiu nebo další zajímavé ceny pro svůj band. Hlásit k účasti se můžete na e-mailu: lucie.karafiatova@gmail.com

Vstupné - 60 Kč