Otevřeno
ut–so 19:00 – 05:00

2/10 – 20:30

Band Pong – 1. kolo vol. 1 – From Inside vs. Klíče

  • soutěž kapel
  • od 23:00 DJ Cuba6

Na baru po celý večer Captain Morgan 49,- & rum Republica Exclusive 59,-

Band Pong v Metru již třetí rok!

Tentokrát se proti sobě utká celkem 8 kapel v tříkolové soutěži. Vítězové tohoto večera budou pokračovat v boji v únorovém semifinále. Nejlepší dvě kapely, které dobijí srdce semifinálových diváků, se pak setkají na pódiu v květnovém grand finále. O vítězích rozhodujete právě vy, návštěvníci soutěžních večerů, pomocí trsátek, které dostanete u vstupu výměnou za vstupné. 

Vstupte do rockové arény, kde proti sobě vždy stojí dvě kapely plně připravené do boje o svoji budoucnost.
Moderuje talentovaná brněnská herečka, zpěvačka a známá perzóna Lucie Ingrová
 
FROM INSIDE
 
Kapela začla v sestavě – Marek Murdych (kytara) + Martin Fiala (kytara + zpěv) již v roce 2008, kdy začínali hrát ještě jako mále děti v garáži a snít o hudební kariéře. Už od 14ti let se snažili tvořit vlastní hudbu s úplnou kapelou, což se jim po několika neúspěšných pokusech povedlo až v roce 2017, kdy se ke kapele připojil Patrik Ferko (basa) a pár měsíců na to Kristýna Hriadelová (bicí). Nyní s novou tvorbou plánují začít plně koncertovat a s postupem času nahrávat nový materiál ve studiích.  
 
 
 
KLÍČE
 
Kapela vznikla v Brně v roce 2018, i když zakládající členové bubeník Honza Dvořáček s kytaristou Vojtou Spěvákem spolu hrávali už dávno předtím. Když se k nim přidal ještě Miro Cambel na basu a Karolína Staňková na zpěv, mohli konečně odehrát svůj první koncert na Staré pekárně v únoru 2019. Jsou mladí, nadšení, a nadějní!
 
 

Vstupné - 60 Kč